Josef Bedřich Ržiwnatz - Horská partie

Olej na plátně, 70x50 cm. Monogramováno vpravo dole JBR 88. Rámováno.

Pozn.: Vzadu štítek.

Nejdelší strana: 88 cm

o autorovi: 1846 – 1902
Pražský malíř, krajinář. Studoval Akademii v Düsseldorfu, pracoval v Praze, cestoval po bavorských Alpách.

150899. Horská partie
Dražba ukončena:10.12.2025 22:11:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč