Josef Bárta - O žních

Olej na kartonu, 50x69 cm. Signováno vpravo dole Jos. Bárta 1910. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Vzadu štítek.

o autorovi: 1864 - 1919

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč

71646. O žních
Dražba ukončena:26.01.2022 22:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč