Olej na plátně fixováném na kartonu, 60x60 cm. Signováno vpravo dole Jos. Bárta. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: 1864 - 1919
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč