Josef Bárta - Úvoz

Olej na kartonu, 33x41 cm, signováno vpravo dole Jos. Bárta 1906, rám, zaskleno.

1864, Praha - 1919
Student pražské akademie (prof. Pirner, Mařák). Malíř krajin a podobizen. V grafické tvorbě si nejvíce osvojil techniku leptu.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

3859. Úvoz
Dražba ukončena:28.01.2016 21:16:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč