Olej na kartonu, 33x41 cm, signováno vpravo dole Jos. Bárta 1906, rám, zaskleno.
1864, Praha - 1919
Student pražské akademie (prof. Pirner, Mařák). Malíř krajin a podobizen. V grafické tvorbě si nejvíce osvojil techniku leptu.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.