Josef Balcařík - Zátiší s květinou, šálkem a orientálními předměty

Olej na plátně, 69x48 cm. Signováno vpravo dole Jos. Balcařík 1921. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

63210. Zátiší s květinou, šálkem a orientálními předměty
Dražba ukončena:01.08.2021 21:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč