Josef Balcařík

63210. Zátiší s květinou, šálkem a orientálními předměty

popis: Olej na plátně, 69x48 cm. Signováno vpravo dole Jos. Balcařík 1921. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.08.2021 21:08:42

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 500 Kč