Josef Balcařík - Safed

Olej na plátně, 37x48 cm. Signováno vpravo dole Jos Balcařík 1927. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

86902. Safed
Dražba ukončena:27.11.2022 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč