Josef Arnet - Ovocné zátiší

Olej na plátně, 30x30 cm. Signováno vlevo dole J. Arnet. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 - 1940.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

87470. Ovocné zátiší
Dražba ukončena:04.12.2022 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč