Josef Arnet - Motiv z Beskyd

Olej na plátně, 35x45 cm, signováno vpravo dole Jos. Arnet, rám.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1906 - 1940.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

14774. Motiv z Beskyd
Dražba ukončena:30.11.2017 18:17:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč