Josef Arnet - Květiny na zahradě

Olej na plátně, 72x50 cm. Signováno vpravo dole Jos. Arnet. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 92 cm

o autorovi: 1906 - 1940.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

106355. Květiny na zahradě
Dražba ukončena:03.12.2023 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč