Josef Arnet

304017. Cesta do údolí

popis: Olej na kartonu, 34x48 cm. Signováno vpravo dole Arnet. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 - 1940.
Narozen v Růžodole u Liberce. Studoval na pražské akademii u prof. Nejedlého. Maloval typické kraje Českomoravské vysočiny. Účastnil se jako host v roce 1940 výstavy J.U.V. v Praze. Působil v Českém fondu výtvarného umění.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

dražba ukončena: 15.03.2020 20:04:07

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 15.03.2020 19:59:07 4450