Olej na plátně, 130x100 cm. Signováno vpravo dole Achrer 77. Olištováno.
o autorovi: Narodil se ve Vyškově roku 1951. Studoval na brněnské Střední škole umělecko průmyslové, poté v Praze na AVU a UMPRUM, kde z politických důvodů nedokončil. Věnuje se abstraktní malbě. Hojně vystavuje doma i v zahraničí. Je předsedou Jednoty umělců výtvarných v Praze.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 43 000 Kč