Olej na kartonu, 54,5x71 cm, signováno vlevo dole Ullmann, rám, zaskleno.
1870, Nekmíř - 1922, Vinohrady
Studia v Mnichově. Poté nastoupil na AVU (1894-1899; prof. Pirner a J. Mařák). Věnoval se krajinomalbě. Tvořil zejména výhledy do širého kraje.
Pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.