Josef Kubizňák - Předjaří u rybníka

Olej na kartonu, 50x66 cm, signováno vlevo dole Jos. Kubizňák 1948, rám, zaskleno.

1909, Vysoké Mýto
Vyučený typograf. Malbu studoval v Praze (prof. B. Wachsmann), Běstovicích (J. Honsa), Brně (prof. Wach) i Chroustovicích (J. Hašek). Tvořil krajiny i figurální náměty. Často vyobrazoval církevní motivy.

3186. Předjaří u rybníka
Dražba ukončena:25.11.2015 20:57:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:2 300 Kč