Josef Kubizňák - Podzim u chalupy

Olej na překližce, 37x42 cm, signováno vlevo dole J. Kubizňák 58, rám.

1909, Vysoké Mýto
Vyučený typograf. Malbu studoval v Praze (prof. B. Wachsmann), Běstovicích (J. Honsa), Brně (prof. Wach) i Chroustovicích (J. Hašek). Tvořil krajiny i figurální náměty. Často vyobrazoval církevní motivy.

4459. Podzim u chalupy
Dražba ukončena:30.03.2016 18:54:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč