Josef  Vohrabal - Rybářka

Olej na plátně, 90x68 cm, signováno vpravo dole Vohrabal 64, rám.

1908, Brno - 1994, Brno
Studoval soukromě u Jánuše Kubíčka a B. Matala. V malířství se zaměřoval na motiv ženy před zrcadlem a později tvořil i figurální kompozice (hudebníci, sportovci,...). Byl členem sdružení Q Brno. Věnoval se i keramice a pracím pro architekturu. Vystavoval zejména v rodném Brně a v Praze.

Pozn.: Provencience: rodina autora.

2258. Rybářka
Dražba ukončena:27.05.2015 20:07:24
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč