Josef  Vohrabal - Dívka

Olej na kartonu, 35x25 cm, signováno vlevo dole Vohrabal, rám.

1908, Brno - 1994, Brno
Studoval soukromě u Jánuše Kubíčka a B. Matala. V malířství se zaměřoval na motiv ženy před zrcadlem a později tvořil i figurální kompozice (hudebníci, sportovci,...). Byl členem sdružení Q Brno. Věnoval se i keramice a pracím pro architekturu. Vystavoval zejména v rodném Brně a v Praze.

Pozn.: Rám mírně poškozený. Provencience: rodina autora.

2257. Dívka
Dražba ukončena:27.05.2015 20:30:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč