Josef  Vohrabal - Dívčí akt se slunečnicí

Olej na plátně, 74x90 cm, signováno vzadu Josef Vohrabal, rám.

1908, Brno - 1994, Brno
Studoval soukromě u Jánuše Kubíčka a B. Matala. V malířství se zaměřoval na motiv ženy před zrcadlem a později tvořil i figurální kompozice (hudebníci, sportovci,...). Byl členem sdružení Q Brno. Věnoval se i keramice a pracím pro architekturu. Vystavoval zejména v rodném Brně a v Praze.

5512. Dívčí akt se slunečnicí
Dražba ukončena:29.09.2016 18:25:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč