Josef Svoboda - V horách

Olej na plátně, 90x90 cm, signováno vpravo dole J. Svoboda, rám.

1901, Mariánské Lázně

Pozn.: Malba poškozena.

4862. V horách
Dražba ukončena:26.05.2016 20:14:48
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč