Josef Svoboda - S velbloudy u pobřeží

Olej na plátně, 90x90 cm, signováno vlevo dole Jos. Svoboda, rám.

1901, Mariánské Lázně

Pozn.: Rám mírně poškozen. V malbě krakeláž. Plátno z druhé strany nerovné.

2148. S velbloudy u pobřeží
Dražba ukončena:26.03.2015 20:07:00
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:31 000 Kč