Josef Svoboda - Příboj

Olej na plátně, 55x95 cm, signováno vpravo dole Jos. Svoboda, rám.

1901, Mariánské Lázně

Pozn.: Rám i malba poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

5509. Příboj
Dražba ukončena:29.09.2016 18:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč