Olej na plátně, 55x95 cm, signováno vpravo dole Jos. Svoboda, rám.
1901, Mariánské Lázně
Pozn.: Rám i malba poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.