Josef  Vohrabal - Ženský akt

Olej na plátně, 90x67 cm, nesignováno, nerámováno.

o autorovi: 1908-1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

11839. Ženský akt
Dražba ukončena:28.06.2017 21:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč