Josef  Vohrabal - Tvář

Tempera, 30x42 cm. Signováno vpravo dole Vohrabal 61. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908-1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

28798. Tvář
Dražba ukončena:27.02.2019 19:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč