Josef  Vohrabal - Studie k obrazu klaun

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 71x95 cm, signováno vpravo dole Vohrabal 69, nerámováno.

o autorovi: 1908-1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

13887. Studie k obrazu klaun
Dražba ukončena:26.10.2017 21:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč