Josef  Vohrabal - Profil

Olej na kartonu, 30x20 cm. Signováno vpravo dole Vohrabal 70. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 38 cm

o autorovi: 1908-1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

91387. Profil
Dražba ukončena:29.03.2023 20:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč