Josef  Vohrabal - Přebrané polohy

Olej na plátně, 67x90 cm. Signováno vpravo dole Vohrabal 70. Nerámováno.

Pozn.: Signováno vzadu J. Vohrabal.

o autorovi: 1908-1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

303649. Přebrané polohy
Dražba ukončena:17.02.2020 20:20:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč