Josef  Vohrabal - Kytarista

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 70x50 cm, signováno vpravo dole Vohrabal 65, nerámováno.

o autorovi: 1908-1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

12597. Kytarista
Dražba ukončena:21.09.2017 19:48:20
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:16 000 Kč