Josef  Vohrabal - Heligón

Nejdelší strana: 48 cm

Akryl na kartonu, 39x29 cm. Signováno vzadu Josef Vohrabal. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908-1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

83896. Heligón
Dražba ukončena:29.09.2022 20:23:06
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč