Josef  Vohrabal - Chalupa se stromem

Olej na lepence, 23x16 cm, signováno vzadu Josef Vohrabal, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1908-1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

12596. Chalupa se stromem
Dražba ukončena:21.09.2017 19:42:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:400 Kč

400 Kč limit (21.09.2017 19:20:00) 1016