Josef  Vohrabal - Bendžista

Olej na plátně, 50x40 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1908-1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

15848. Bendžista
Dražba ukončena:25.01.2018 22:22:13
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:10 000 Kč