Josef  Vohrabal - Abstrakce

Akryl na umakartu, 118x47 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu pozůstalostní razítko.

o autorovi: 1908-1994

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 230 000 Kč.

48691. Abstrakce
Dražba ukončena:27.08.2020 20:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč