Josef Wenig - Sokolník - Jezdec

Akvarel, 32x37 cm, značeno vlevo dole W, rám, zaskleno.

1885, Staňkov u Horš. Týna - 1939, Praha
Žák UMPRUM v Praze (prof. E. Liška). Malíř, ilustrátor pohádkových knih a jevištní dekoratér. Ilustroval především knihy svého bratra Adolfa. Byl šéfem výpravy Městského divadla na Královských Vinohradech. Vytvořil také řadu ex libris.

3872. Sokolník - Jezdec
Dražba ukončena:28.01.2016 21:38:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč