Josef  Loukota - Usměvavá dívka

Nejdelší strana: 45 cm

Akvarel, 20x15 cm. Signováno dole uprostřed Jos. J. Loukota 58. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

vydraženo top
78161. Usměvavá dívka
Dražba ukončena:15.06.2022 20:53:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč