Josef  Loukota - Stojící žena

Kresba, 18x14 cm. Signováno dole uprostřed Loukota. Věnování. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1879 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

26419. Stojící žena
Dražba ukončena:16.01.2019 20:47:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč