Josef  Loukota - Stavba na periferii

Kresba, 16x24 cm. Signováno vpravo dole Josef Loukota 08. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

26421. Stavba na periferii
Dražba ukončena:16.01.2019 20:20:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč