Josef  Loukota - Policajt a tulák

Kresba - ilustrace, 32x25 cm. Signováno vpravo dole Josef Loukota. Volný list.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1879 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

21863. Policajt a tulák
Dražba ukončena:19.09.2018 21:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 09.09.2018 15:48:35 2121
500 Kč 26.07.2018 19:26:12 909