Josef  Loukota - Odvrácený akt

Kresba, 23x17 cm. Signováno dole uprostřed Jos. J. Loukota 1948. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

70597. Odvrácený akt
Dražba ukončena:12.01.2022 21:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč