Josef  Loukota - Odměna

Kresba, 50x37 cm. Signováno vlevo dole Josef Loukota. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1879 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

76582. Odměna
Dražba ukončena:11.05.2022 22:41:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč