Josef  Loukota - Něžný pohled

Kresba, 23x17 cm. Signováno dole uprostřed Josef Loukota 1957. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám i pasparta mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 41 cm

o autorovi: 1879 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

75061. Něžný pohled
Dražba ukončena:13.04.2022 21:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč