Josef  Loukota - Na vyjížďce

Kresba, 37x50 cm. Signováno vpravo dole J. Loukota. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

53510. Na vyjížďce
Dražba ukončena:16.12.2020 21:02:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 800 Kč