Josef  Loukota - Domluva

Kresba, 29x22 cm. Signováno vpravo dole Jos. J. Loukota. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1879 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

78257. Domluva
Dražba ukončena:15.06.2022 22:40:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč