Josef  Loukota - Dívka s ptáčkem

Kresba, 24x16 cm, signováno vpravo dole Jos. Loukota, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Papír poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1879 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

10937. Dívka s ptáčkem
Dražba ukončena:01.06.2017 22:21:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč