Josef  Loukota - Dívka s copy

Kombinovaná technika, 16x11 cm. Signováno vpravo dole Jos. Loukota 23. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a ověřeno PhDr. M. Zachařem.

o autorovi: 1879 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

26501. Dívka s copy
Dražba ukončena:16.01.2019 21:40:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč