Josef  Loukota - Dívčí úsměv

Kombinovaná technika - kresba, 21x16 cm. Signováno dole uprostřed J. Loukota 58. Pasparta.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1879 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

59424. Dívčí úsměv
Dražba ukončena:12.05.2021 21:14:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč