Josef  Loukota - Andílek

Kombinovaná technika, 20x13 cm. Signováno vpravo dole Jos. J. Loukota. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1879 - 1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

70818. Andílek
Dražba ukončena:13.01.2022 22:08:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč