Jos. Komheree

302483. Pod skalou

popis: Olej na plátně, fixováno na kartonu. 44x37cm Signováno vpravo dole Jos. Komheree Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 03.12.2019 20:02:11

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 03.12.2019 19:57:11 2475