Jos. Komheree - Pod skalou

Olej na plátně, fixováno na kartonu. 44x37cm Signováno vpravo dole Jos. Komheree Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Jos. Komheree
302483. Pod skalou
Dražba ukončena:03.12.2019 20:02:11
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 03.12.2019 19:57:11 2475