Jos. Rösch - Myslivec se sklenkou vína

Olej na plátně, 35x23 cm, signováno vlevo dole Jos. Rösch, rám.

1940. Myslivec se sklenkou vína
Dražba ukončena:28.01.2015 22:06:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč