Keramika, výška 47 cm. Značeno Aug. Otto.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1821-1914 Johann Maresch, podnikatel a německý politik, založil r. 1841 v Ústí n. Labem továrnu na siderolitovou keramiku, která fungovala do r. 1948.