Johann Maresch, Ústí nad Labem kolem roku 1900 - Pasáček s ošatkou

Keramika, výška 47 cm. Značeno Aug. Otto.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1821-1914
Johann Maresch, podnikatel a německý politik, založil r. 1841 v Ústí n. Labem továrnu na siderolitovou keramiku, která fungovala do r. 1948.

Johann Maresch, Ústí nad Labem kolem roku 1900
92311. Pasáček s ošatkou
Dražba ukončena:19.03.2023 20:09:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč