Johann Gottlob Bernstein - Systematische Darstellung des chirurgischen Verbandes

Kniha, 19x12 cm, 544 stran. Vydalo akademické knihkupectví Jena 1798. Polokožená zlacená vazba.

Pozn.: Mírně poškozeno.

16303. Systematische Darstellung des chirurgischen Verbandes
Dražba ukončena:15.02.2018 20:23:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč limit (15.02.2018 20:17:36) 2221
600 Kč 15.02.2018 18:57:24 2449