Johann Elias Ridinger - Zastavení před stěnou

Kolorovaná mědirytina, 47x36 cm. Signováno vpravo dole Joh.El.Ridinger. Rám, sklo.

Pozn.: rám a papír mírně poškozen

o autorovi: 1698, Ulm - 1767

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč

72321. Zastavení před stěnou
Dražba ukončena:09.02.2022 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč