Kolorovaná mědirytina. 46x37 cm. Signováno vpravo dole Joh.El.Ridinger. Rám.Sklo.
Pozn.: rám i papír mírně poškozen
o autorovi: 1698, Ulm - 1767
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč